kolekce miniDONUT´s & donutBAGEL´s

Jsou pro Vás naše standardní rozměry donutů příliš velké a hledáte něco menšího?  
Tato kategorie je určena přímo pro Vás. Zde nakoupíte donuty, které mají velikost v průměru 6cm (standard 9-10cm). Tato velikost je vhodná právě na společenské události: svatby, oslavy narozenin, dárek na dětskou oslavu a podobně.  
- boxy standardně připravujeme v takzvané RANDOM verzi - namícháme Vám příchutě tak, sby jste ochutnali od každého něco. V případě, že je Vašim favoritem například pistácie, napište nám to do poznámky u konkrétniho boxu. Napište si to, jak chcete. Jsme tu nato, aby jsme plnili Vaše přání a vyrobili Váš sladký dárek k maximální spokojenosti.

BOXY:
na výběr máte možnost #CREAMY (plněné mascarponovo-smetanovým krémem) ve verzi 10ks a následně násobky (není možné objednat 7kusů, 13 atd)

anebo

neplněné. Ve verzi 15ks a následně násobky (není možné objednat 11 kusů, 20 atd), pouze 15-30-45-60ks

Vaši objednávku standardně doručíme /v rámci platných závozových zón/ anebo ji vyzvednete osobně

OBJEDNÁVKA - SVATEBNÍminiDONUTS ***svatební, je pouze náše označení, objednávejte na jakoukoliv akci, kde objednáte minimálně 30ks:

plánujete svatbu, větší oslavu, kde by jste chteli víc našich MINIdonuts?
lze objednat jakýkoliv počet /min.30ks/ plněných anebo neplněných a zvolit jakoukoliv skladbu příchutí.
- vyplňte poznámku produktu, do pole TERMÍN DORUČENÍ /datum a čas/: prosím objednávejte s předstihem minimálně 48hodin-aby jsme stihli vyrešit doručení a Vaši objednávku připravili maximálně čerstvou
Po objednávce počtu kusu zadejte zpusob dopravy SVATBA/OSLAVA a taky zpusob platby SVATBA/OSLAVA s platbou na fakturu./neplaťte platební bránou, je možné, že Vám přidáme dodateční slevu, případně mírny poplatek za doručení na místo určení./
do 24h Vás budeme telefonicky kontaktovat a probereme veškeré detaily /doprava, dodatoční sleva, atd. a vystavíme Vám faktúru k úhradě.
Vaši objednávku doručíme podle domluvených podmínek, které zašleme potvrzovacím emailem.

- Hotovo!

produkty MINI donutBAGEL´s - PŘIPRAVUJEME

Filtr
Cena